forex trading logo

Acasa
Editia a 12-a a Banchetului claselor a 8-a

 

Evenimentul a fost organizat la initiativa primarului Gabriel Dumanica, a dirigintilor claselor a 8-a si a d-nei director Pena Izabella, in frumoasa si prietenoasa locatie "Restaurant&Ballroom La Nuci".

Absolventii claselor a VIII-a au ales sa transforme acest moment unic intr-un eveniment, care sa fie tinut minte toata viata.

Imbracati in tinuta festiva, impreuna cu profesorii si invatatorii care le-au calauzit pasii in ultimii ani de scoala, au impartit amintiri, promisiuni, sfaturi dar si o seara memorabila de distractie.

Dirigintii claselor a VIII-a au fost:

- Marincovici Cristina

- Ghetu Nutica

- Mot Adelina

 

Succes tuturor elevilor la examenele ce vor urma!

 

 


Powered by ScoalaAfumati!. Copyright 2020